خیانت به انقلاب قابل بخشش نیست

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان:

امام جمعه همدان گفت: بعضی از علمای شیعه را به جرم شیعه گری سوزاندند؛ اما هیچ کس دست از اعتقادات خود نکشید و راه اهل بیت ادامه یافت.

خیانت به انقلاب قابل بخشش نیست

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان، آیت الله غیاث الدین طه محمدی امام جمعه همدان در همایش فجر فاطمی با اشاره به اهمیت درک و تبیین انقلاب اظهار داشت: هنوز 15 خرداد کلید نخورده بود که به دستور شاه فیضیه را در هم کوبیدند و بسیاری از افراد هنوز روزهای انقلاب و فشار سنگین رژیم پهلوی را فراموش نکرده اند.

وی افزود: اگر صبر و تحمل‌ها نبود و اگر مبارزات در جامعه شکل نمی‌گرفت امروز از اسلام خبری نبود از ابتدای اسلام تاکنون هر چه شهید و کشته شده اند، امروز ثمره آن به انقلاب مبدل شده است؛ از این رو هر کس کوچکترین خیانت به انقلاب کند خداوند از او نمی‌گذرد.

امام جمعه همدان گفت: بعضی از علمای شیعه را به جرم شیعه گری سوزاندند اما هیچ کس دست از اعتقادات خود نکشید و راه اهل بیت ادامه یافت.

وی خاطرنشان کرد: استاد شهید علامه مطهری می‌گوید دشمنان امامان را شهید کرده اند اما ما بیشتر در حق اهل بیت جفا کرده ایم.

آیت الله غیاث الدین طه محمدی ابراز داشت: شیعه باید آتشفشان عقل و درایت و علم باشد، شیعه اهل بیت سفیه و احمق نیست و هرکس خود را متعهد می‌داند باید در راه اهل بیت قدم بردارد.

وی در پایان گفت: انقلاب را باید حفظ کرد و خدا می‌داند برای ایجاد انقلاب و حفظ آن چه رنج‌ها و خون دل‌ها خورده شده است.

آیت الله طه محمدی ادامه داد: امنیت امروز ما به دلیل رشادت گذشتگان است؛ به همین دلیل باید این مساله به نسل آینده منتقل شود.

  ۱۱۳۹ بازدید

  ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۴

 نظرات کاربران


لطفا تمامی فیلدهای ستاره‌دار را تکمیل فرمایید!

 نام و نام خانوادگی:  
پست الکترونیک:
 متن:  
     

 ‌موارد مرتبط


فساد و اختلاس سبب دلسرد شدن مردم می‌شود

۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰

۴۱۹ بازدید